Kategoriler

Güncel teknoloji ile hızlı geliştirilen,hizmet yapısıyla çalışmalarımız ve hizmetlerimiz artarak devam etmektedir.

Hacamat Nedir?
Hacamat, deri altındaki birikmiş, damarda dolaşımı Durma Derecesine Gelmiş, atıl kalmış, vücuda Ağırlık ve biriktiği noktada ilgili organa zarar veren pis kanın vücuttan dışarıya atılması işlemidir. Hacamat normal şartlarda damardan kan verme işlemi ile kıyaslanamaz. Kan verme işleminde vücudun kullandığı açık renkli temiz kan gider. Hacamatla alınan kan ise pıhtılaşmış,  Jöle/Yoğurt  kıvamında, tamam..
Neden Hacamat?
Hacamat Allah'ın izni ile hastalıklardan koruyan ve O'Anki Mevcut Konumdaki hastalıktan kurtulmak için Rasulullah tarafından ümmetine tavsiye edilmiştir. - Hasta olmayan kişilerin, hastalığa yakalanmamak için yaptıracağı Sünnet olan HACAMAT hicri ayın ikinci d&o..
Hacamat Nasıl Yapılır
 Jiletle Veya Neşter Yardımı ile  yapılır. Şişeler ağrıyan bölgelere tutturulur. Şişeler yarım saat ağrıyan bölgede pis kanı toplar şişelerin 3 İla 5 dakika beklemesi sonucunda orası iyice uyuşur sonra şişeler çıkarılır ince ince jiletle kesikler atılır sonra şişeler tekrar çizik atılan yerlere takılır böylece vücuda zarar veren fazla ve pis kanlar o şişede toplanır. Jiletle atılan bu çizikler o kadar ince atılır ki yaraların üzerinde kabuk dahi oluşmaz yaralar bir gü..
Konya'da Hacamat Büyük İlgi Gördü
Konya'da Hacamat Hijyenik Ortamlar'da Yapılması Grekir.
Manuel Terapi Nedir?
  Manuel Terapi: 
Adana Hacamat Kursu
Adıyaman Hacamat Kursu
Afyon Hacamat Kursu
Ağrı Hacamat Kursu
Amasya Hacamat Kursu
Ankara Hacamat Kursu
Antalya Hacamat Kursu
Artvin Hacamat Kursu
Aydın Hacamat Kursu
Balıkesir Hacamat Kursu
Bilecik Hacamat Kursu
Bingöl Hacamat Kursu
Bolu Hacamat Kursu
Burdur Hacamat Kursu
Bursa Hacamat Kursu